Skaidu Briketes

Videi draudzīgs kurināmāis veids, ko izmanto kamīnu, katlu un krāsnu sildīšanai. Skaidu briketem ir liela siltuma pārnese un tas sastāv tikai no koka. Briketēm salidzīnot ar malku pelnu atlikums ir tikai 0,5%.

bērza briketes, briketes, Skaidu briketes, briketes cena, kokskaidu briketes, ruf briketes

Skaidu Briketes cenas

Briketes veids Cena par Briketes iepakojumu Cena par paleti (960 kg)
RUF Skaidu briketes ( BĒRZS ) € 2, 20 € 195, 00
RUF Skaidu briketes ( Bērzs - priede ) € 1, 90 € 185, 00

Lai uzzinātu iespējamas piegādes veidus un aprēķinātu precīzas izmaksas - +371 25905070


Bērzu un priežu apkures briketes atšķiras vairākos aspektos, ieskaitot izejvielas, degšanas īpašības un ekoloģiskās īpašības:

Izejvielas:

Bērza briketes ražo no bērza koksnes. Bērzu koksne atšķiras ar relatīvi augstu blīvumu un cieto kokšķiedru saturu. Priežu briketes ražo no priedes koka. Priežu koksne parasti ir mazāk blīva un tai ir lielāks sveķu un sveķveidīgo vielu saturs.


Siltuma atdeve:

Bērza briketēm, pateicoties blīvākai koksnei, var būt augstāks enerģētiskais blīvums un līdz ar to sniegt vairāk siltuma sadegot. Priežu briketēs var būt vairāk darvas, kas var ietekmēt degšanas intensitāti un ilgumu. Tomēr tie var būt mazāk enerģētiski blīvi, salīdzinot ar bērziem.


Piesārņojums un ekoloģija:

Priežu briketes var izdalīt vairāk dūmu un sveķu atkritumu, sadegot augstā sveķu satura dēļ. Bērza briketes parasti uzskata par videi draudzīgākām zema sveķu satura un vienmērīgākas sadegšanas dēļ.


Cena:

Bērzu brikešu cena var būt augstāka nekā priedēm, augstāka enerģētiskā blīvuma un tīrākas degšanas dēļ. Priežu briketes var būt pieejamākas no vērtību viedokļa, bet var prasīt lielākas rūpes un tīrīšanu no kvēpiem. Izvēle starp bērzu un priežu apkures briketēm būs atkarīga no jūsu konkrētajām vajadzībām, pieejamības, budžeta un ekoloģisko aspektu preferencēm.